Nowa, darmowa tablica ogłoszeń dla mieszkańców Słupska i okolic. Zamieść bezpłatne ogłoszenie już dziś! Serdecznie zapraszamy.  Dziś jest: 21.08.2019  |  Imieniny:  |  Ilość ofert w serwisie: 1607 ogłoszeń  |  Ilość osób, które w tym momencie przeglądają ogłoszenia: 9


Kryteria wyświetlania

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie


Boxy reklamowe
Ogłoszenie zamieszczone dnia 09-08-2019 w kategorii FIRMY I USŁUGI / Inne usługi
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie
TEST OSOBOWOŚCI PERSO.IN - POZNAJ SIEBIE I SWOJE P
Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN® pozwala odkryć różnice indywidualne. Uzupełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie charakterystyki osobowości badanego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w życiu osobistym i zawodowym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dostosowana pod nasze osobiste preferencje. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które zawiera 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do zobowiązań, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Pełny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz możliwymi zagrożeniami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Można też umówienia się z trenerem PERSO.IN® żeby omówić raport i w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Służą one dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.Dane :

E-mail: persoii@prokonto.pl
Strona www: https://perso.in/
Telefon: 539555345
Miasto: Lublin
Ulica: Ogródkowa 3/46
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 09-08-2020
Przeczytano: 13 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.----------------------------------------------------------------------------

WYRÓŻNIJ TO OGŁOSZENIE !

Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia" ?

* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane w dziale ogłoszeń wyróżnionych (zobaczy je więcej ludzi!),


* Ogłoszenie zostanie wyróżnione na 7 dni,

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń- tego nie da się przeoczyć,

* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,

Regulamin usługi dostępny: tutaj

Kontakt: kontaktKoszt wyróżnienia: 1zł+VAT (1,23zł) za 7 dni emisji.

Usługa SMS dostępna w sieciach Era, Orange, Plus GSM, Play.


 Żeby wyróżnić ogłoszenie wyślij SMS o treści  

AP.ESLUPSKN1
na numer
71068
a następnie wpisz kod z otrzymany sms-em.

Regulamin

Koszt wysłania sms to 1,23 zł brutto.

  

« Powrót